מסיר האיפור של מלוויטה

מלוויטה Melvita היא חברת בת של L'occitane. המוצרים שלה אמורים להיות מבוססים על חומרים אורגניים ולפחות מבחינה רשמית הם לא מנוסים על בעלי חיים. זאת גם דרך של החברות הגדולות לכסת"ח את המעורבות שלהם בניסויים בבעלי חיים. בכל מקרה, על מסיר האיפור הזה המליצה בחום המוכרת בחנות של ל'אוקסיטן בזכרון יעקב. היה קל מאד לפתות אותי. קודם כל, סבונים וקרמים טבעיים זאת אחת ההתמכרויות הקשות שלי. בנוסף – הריח, הריח… פשוט נפלא. המוכרת שפעה קילוסים והילולים על המוצר, אז החלטתי לנסות.
לרוח המזל, הוא לא עמד בכלל בהבטחות. המוצר מבוסס על שמן הידרופילי. קודם מרטיבים את הפנים במים, ואז מקציפים אותו על הפנים. הקצף שנוצר אמור למשוך אליו את האיפור ולהסיר אותו מהפנים. לאחר מכן, יש לשטוף את הפנים במים.
20140405_214529.resized
זה עובד בשביל המייקאפ ואיפור הפנים, אבל ממש לא מספיק כדי להוריד את איפור העיניים. בסופו של מאבק ארוך נואש, מצאתי את עצמי מסתכלת במראה על דובי פנדה אומלל במיוחד.
זה היה ממש מבאס. איזה יופי של מוצר, איזה ריח טוב יש לו. איזו שערוריה שהוא פשוט לא עובד.
אז ניסיתי למחרת שוב. הפעם החלטתי להשתמש קודם, רק לעיניים, במסיר איפור. זה היה רעיון ממש גרוע. השילוב של מסיר האיפור והשמן גרם לתוצאה הרבה יותר חמורה – הפנים שלי התכסו בשכבה אחידה של חומר שומני ואטום, שלמשך כמה שניות מבהילות במיוחד היה נראה שלעולם לא אצליח להוריד אותו. בסופו של דבר, בעזרת הרבה מים חמים, וכמה שטיפות עם סבון פנים – הצלחתי לנקות את הזוועה המבהילה הזאת מהפנים ללא נזקים בלתי הפיכים.
טוב. החלטתי. הדבר הזה לא מתקרב יותר לפנים שלי. אבל בגלל שאני עקשנית, ויש לי ראש קשה, עדיין לא הייתי מסוגלת לזרוק את הדבר הארור לפח! אז החלטתי לנסות להשתמש בו בתור סבון גוף למקלחת.
בזה – הוא דווקא מצויין. כאמור – ריח של גן-עדן, הוא מקציף כמו שצריך, ומשאיר ממש הרגשה נעימה על העור. גם הריח הנפלא נשאר. מדי פעם אני מסניפה את הזרוע שלי ומתמלאת נחת.
בקיצור – שלא תעזו לקנות. אבל אם קיבלתם מתנה, תנסו להשתמש בתור סבון גוף. בזה הוא דווקא מוצלח…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *