למה צריך עט מכוער ודברים נוספים שלמדתי על הסטפר

בתור בחורה נורמטיבית לחלוטין, גם לי יש כמה שלדים בארון. אחד מהם: במשך תקופה מאד ארוכה הייתי מכורה ברמות קשות לתכנית הריאליטי "הרווק" יחד עם הספין-אוף שלה – "הרווקה". מילא שצפיתי בהן באדיקות, גם הייתי משוכנעת שהכל אמיתי. כל פעם שהתכנית נגמרה ב-"והם חיו באושר ועושר עד היום הזה" ממש התמוגגתי מכמה שזה רומנטי, ואיזה יופי שאהבת אמת תמיד מנצחת.
לעולם לא אשכח את הרגע שבו הסתבר לי לתהמתי ואכזבתי הרבה, שהרווקה הנוכחית היא ג'ני, שנבחרה בזמנו על ידי אנדרו הרווק לתפקיד אשת חיקו הנצחית. הייתי מזועזעת עד עמקי נשמתי: מה פתאום היא הרווקה? הרי היא כבר מצאה את אהבת חייה!! זה היה ממש החלום ושברו, אבל אפילו לאחר קריאת ההשכמה הזאת של המציאות, לא איבדתי את התקווה, והמשכתי לצפות באדיקות בעונות הבאות. גם לאחר שרוב הקהל כבר הדיר עיניו מהתכנית המטופשת, ובאחד מהפורומים שלה באינטרנט נשאלה על ידי אחת הצופות המיואשות השאלה:
is this show still on? why?
הסיבה שנזכרתי בכל זה השבוע על הסטפר, הייתה כי כי בין הזפזופים עליתי על איזה תכנית בריאות בערוץ !E שהמנחה שלה היה לא אחר מאשר ד"ר טראוויס סטורק, בחור מרובע לסת ועטור קוביות, שבזמנו היה אחד הרווקים הפחות מוצלחים בעיניי, למרות יופיו המרהיב, ודמיונו הרב לקן, בן זוגה הנצחי של ברבי.
עכשיו היה ד"ר סטורק לבוש בחלוק כחול, מין הסתם כדי להדגיש את היותו בר סמכא בענייני רפואה. הוא ניצח ברוב חשיבות על פאנל של מומחים בענייניי תזונה וכושר. מאז ומעולם רוב הידע הכללי שלי מבוסס על מרגליות החכמה ששאבתי מתכניות טלוויזיה שונות, שלא לדבר על הסרטים של וולט דיסני, ואכן, גם כאן בא השכר לעמלי והנה הדברים שלמדתי ובטוב לבי אני גם מעבירה אותם אליכם, קוראיי הנאמנים וכמובן, בוטי הספאם הנאמנים עוד יותר:
1. כולנו למדנו כבר בכיתה ג', שכאשר מבצעים כפיפות בטן, צריך להקפיד על תנועה נכונה כדי למנוע פגיעה בגב. רצוי לנשום נכון, להביט למעלה אל התקרה ולהקפיד שהכתפיים תהיינה משוחררות ובזווית הנכונה. וכאן בא הטיפ החביב שקיבלתי מהתכנית: להדביק את הלשון אל החיך העליון. כאשר עושים זאת – הכתפיים מתמקמות בעצמן בזווית ובתנוחה הנכונה. ניסיתי את זה – זה עובד!
2. שירות דומה למען היציבה הנכונה, אנו נעשה לעצמנו אם נקפיד לכווץ את הישבן כאשר אנחנו מרימים משקולות. על זה אני מוסיפה מידע אישי שרצוי מאד גם לדאוג שהבטן תהיה אסופה, הברכיים תהיינה מכופפות מעט ובשום אופן לא נעולות. אני חושדת שגם כאן, הצמדת הלשון לחיך העליון לא יכולה להזיק.
3. זה שהעישון מאד מזיק לבריאות, את זה כבר כל השכונה יודעת בעל פה. תהרגו אותי למה אנשים עדיין מעשנים. יש לי כל מיני תאוריות, אבל זה כנראה לפוסט נפרד. הסיבה שאני מעלה את זה כאן, היא שמסתבר, בנוסף לכל דבר אחר, שהעישון גם פוגע בפוריות. רק אניח את זה כאן.
ובפינת הספונסורים-שמשלמים-הרבה-כסף-כדי-שעאלק-רופא-מפונפן-ימליץ-
על-המוצרים-שלהם-בתכנית-טלוויזיה הוצג המוצר הבא, שנראה לי מאד מעניין, ואת זה אני אומרת בתור אחת שלא ניסתה אותו מעודה, שלא לדבר על כך שמעולם גם לא שמעה עליו קודם:
4. העט המכוער. מסתבר שהעט הזה הוא התשובה לתופעה מוכרת ומאד נפוצה בעולם המערבי, בעיקר אלו שיושבים שעות מול המחשב. אנו שכלי העבודה שלנו הם המקלדת והעכבר, מועדים לתופעה הנקראת "תסמונת המנהרה" הוא Carpal Tunnel Syndrome. מדובר בפגיעה בעצבים העוברים במנהרה בשורש גם כף היד, שגורמת לכאבים כרוניים, רגישות ואף הגבלה בתנועה. היצרנים של "העט המכוער" Ugleepen טוענים שהמוצר שלהם הוא התשובה לבעייה. כאמור, בעוונותי הרבים לא ניסיתי אותו, אבל אני מודה שהוא באמת מכוער מאד!
uglee-pen-home
וזהו! עד כאן להיום בפינתנו: דברים שראיתי בטלוויזיה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *