ג'ייד עושים זאת שוב

המוצרים של ג'ייד הם מהחביבים עלי. גם בגזרת הטיפוח, וגם בגזרת האיפור. כבר כתבתי כאן על כמה מהפלטות שלהם. האחרונה הייתה פלטת ה-Style, שיש בה המון צבעי ניוד, ומבחינתי הייתה המקבילה הלגיטימית והנטולת אכזריות לפלטת ה-Naked המקורית של ארבן דיקיי שגם עליה כבר נכתב כאן (ובכל האינטרנט) כבר רבות.
לכן מה רבה הייתה שמחתי כאשר הסתבר לי שג'ייד השיקה לאחרונה פלטת נייקד חדשה. שמה של הפלטה החדשה בישראל הוא בפשטות רבה – Neutrals. הפלטה הזאת נראית כמו תשובה מדוייקת לפלטת ה-Naked המקורית. היא מזכירה אותה מאד גם במראה ובמידות, וגם בצורת הצלליות. גם כאן, גווני הצלליות (למעט אחת) הן ניוד, הצלליות עמוסות בפיגמנט, שזה ממש כיף, ויש בה מברשת ומראה גדולה. אבל במבט מדוקדק יותר, יש שוני.
הפלטה היא כאמור באותן פרופורציות כמו של פלטת הנייקד המקורית, אבל טיפה יותר קטנה. האריזה שלה, להבדיל מאריזת הנייקד, היא מפלסטיק שחור קשיח במרקם מאט, לא מאד אלגנטי, למרות שנראה יותר טוב מהמרקם של פלטת ה-Style. גם הפלטה הזאת נסגרת בתפס, ולא עם מגנט, וגם כאן, לצערי, אין שמות לצלליות.
DSC_0141
המראה שלה יותר גדולה משל הנייקד, וזה ייתרון.
הפלטה מגיעה עם מברשת, ולהבדיל מהנייקד, וכן מפלטת הסטייל של ג'ייד, המברשת כאן ממש שימושית. זאת מברשת דו צדדית. בצד אחד היא מברשת רגילה להנחת צללית, ובאופן מפתיע – היא ממש מצויינת. הצד השני הוא מברשת אייליינר דקה בעלת זווית אלכסונית. יצרתי איפור שלם רק בעזרת הפלטה ושתי המברשות, והייתי מאד מרוצה מהתוצאה. לצערי הרב הייתי מרוצה הרבה פחות מהאיכות של התמונה, לכן לא העליתי אותה בסוף…
הגוונים הם לא דיופים מדוייקים. יש גוונים שלא קיימים בנייקד המקורית. אני חושדת שהם אולי קיימים בשתי הפלטות האחרות, אבל אני לא יכולה להתחייב – הצלחתי לעצור לפני שרכשתי אותן!!
4 הצלליות הראשונות משמאל (הבהירות יותר) במרקם מאט והשאר בוהקות.
סווצ'ים (באור ובעור טבעי – ללא פריימר):
4 הצבעים הראשונים (משמאל)
שני הצבעים הראשונים מאד דומים. לא ממש ברור לי מה ההבדל ביניהם. השני טיפה יותר צהבהב. שניהם טובים להארות על עצם הגבה.
הצבע השלישי נראה כמו דיופ של SIN.
הרביעי – מין ורדרד חם עם מעט בוהק – זה צבע ממש מקסים. אחת הסיבות שבגללם רכשתי את הפלטה ( הסיבה השניה – בהמשך… )
gadeneutrals1
השוואת הצבעים – ג'ייד למעלה ונייקד למטה.
naked-gadeneutrals1
4 הצבעים המרכזיים
משמאל: עוד צללית לבנה בוהקת, מאד מאד דומה לשתי הצלליות השמאליות ביותר. שלוש הצלליות האחרות בגוונים קרים. הצללית השמינית משמאל היא שוב כפולה של הצללית השלישית משמאל, יותר אטומה, עם קצת יותר בוהק.
gadeneutrals2
ארבע הצלליות הימניות – הכהות ביותר –
שוב, צללית לבנה בוהקת, בעיניי זהה לחלוטין לשתי השמאליות ביותר, אבל היא שימרית, אז הנחתי אותה על הזוית הפנימית של העין (אני תמיד מעדיפה להשתמש על עצם הגבה בצלליות במרקם מאט).
הצללית שאחריה היא חום חציל אטום בוהק, מאד מזכירה את המקבילה שלה מבחינת המיקום בפלטת הנייקד: hustle.
הצבע הלפני אחרון – הוא הסיבה השניה בגללה רכשתי את הפלטה. הוא לא קיים בפלטת הנייקד. זהו מין ירוק כחול כהה מתכתי בוהק. צבע מדהים, שבעיניי יכול להיות נפלא גם בתור אייליינר.
gadeneutrals3
בשורה העליונה 4 הצלליות הכי ימניות בפלטת של ג"יד מול 4 הצלליות הכי ימניות בפלטת הנייקד.
naked-gadeneutrals3
לסיכום: המוצר הזה ממש חמוד. הצלליות מאד פיגמנטיות ובצבעים מקסימים. האריזה שלו נוחה לשימוש ונשיאה, והיא בגודל ובמימדים ממש אופטימאליים גם לבית וגם לתיק. המראה גדולה ונוחה, המברשת דו צדדית, צד אחד רך ומאד נוח להנחת צללית, והצד השני יותר קשיח, בעל פרופיל אלכסוני דק, שהוא אידיאלי בעיני להנחת הצללית כאייליינר. למרות שחלק מהצבעים נראים לי דומים מדי, בסה"כ המוצר מאד מאד מומלץ!
מחיר הפלטה: 159.90 ש"ח
בסופרפארם כרגע בהנחה של 40% או 1 + 1.

3 תגובות על “ג'ייד עושים זאת שוב”

  1. אני ממש אוהבת לראות כשחברות ישראליות מוציאות לשוק מוצרים טובים 🙂
    ממש לא מזמן קניתי לאחותי את אחת הפלטות הקטנות יותר, שיהיה לה ליומיום לאיפור עדין. אני סקרנית מאוד לגבי הפלטה הזו, היא נראית ממש פרקטית

  2. המוצרים שלהם ממש מצויינים בעיניי. לגבי הפלטות הקטנות – אם אני מבינה נכון – את מדברת על הפלטה של 6 צבעי הניוד (נייצ'ר או פרל) – יש לי את הנייצ'ר והיא מצויינת. מאד מאד נוחה לנסיעות ולתיק של חדר הכושר… 😀

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *