סרומים עליכי

לאחרונה הגעתי למסקנה שאני צריכה להתחיל לדאוג לטיפוח העור מתחת לעיניים. הוא עוד לא ממש מקומט, אבל הקמטוטים, קמטי הצחוק, או איזה שם פוליטקלי קורקט שלא יקראו להם, כבר דורשים תחזוקה ייעודית.
אז קרם עיניים כבר יש, וגם קרם פנים. אבל הסרום נגמר. אז הלכתי לחדש את המלאי.
לחברת ג'ייד, הישראלית, נטולת האכזריות והחביבה עלי ביותר, יש סדרה לעור בוגר הידועה בשם Hydra, והיא מציגה שני סרומים, אחד לפנים ואחד במיוחד לעיניים. אז החלטתי לנסות גם אותו.
jade-serum2
הסרומים מגיעים במיכלים כמעט זהים לגמרי (זה של סרום העיניים קצת יותר קטן), עם פיה לחיצה. גם החומר עצמו נראה זהה לחלוטין. הריח עדין וכמעט לא מורגש. המרקם שלהם נעים על הפנים, נספג מהר ואינו משאיר הרגשת שמנוניות. הם עברו בהצלחה את השבוע-ללא-הפתעות, מה שאומר שהעור שלי נשאר רגוע, בלי התפרצויות געשיות.
במקביל, הגיע הזמן לחדש את סוללת הקרמים ללילה. את המוצרים הבאים רכשתי דווקא בחנות הטבע השכונתית שלנו, פשוט בגלל שכבר הייתי על גל הסרומים. אז החלטתי לנסות את סרום הפנים וקרם העיניים של גיברת אחת מאורנית בשם מיכל עדי, שאני בכלל לא מכירה, לא אותה, ולא את המוצרים שלה. אבל לפעמים מתחשק לי לחיות על הקצה.
michal-adi
שני המוצרים מגיעים במיכלים מאד נוחים לשימוש עם פיה לחיצה. הסרום מכיל חומצה היאלרונית. הריח שלהם קצת כבד, אבל נעים. המרקם שלהם מאד דומה (סרום העיניים לבנבן וסרום הפנים בצבע קצת יותר אפרסקי), הוא קרמי, אבל קליל ונספג בקלות בעור. הוא משאיר הרגשה קצת שמנונית, אבל ללילה זה לא כל כך מפריע לי. גם הם עברו בהצלחה את השבוע-ללא-הפתעות. הדבר היחידי שמפריע לי הוא הריח, שמשום מה בחנות הוא נראה לי נפלא, אבל בבית אני לאט לאט מתחילה לפתח אליו אי סבילות קלה.
ואם כבר בסרומים עסקינן,השבוע התקבל לידיי לסקירה עוד מוצר של פיטו (Phyto Paris), המיובאים לארץ על ידי חברת פארמה – גורי: סרום לשיער מסדרת פיטוקרטין (30 מ"ל).
מחיר: 127.90 במדי-לינק [הקוד BLOG5ML מקנה 5% הנחה].
הסרום הזה מתוייג כ-"סרום מתקן לטיפוח ושיקום שיער פגום", והוא חלק מסדרה המוצרים לשיער פיטוקראטין, עליה כתבתי גם כאן.
phyto-serum
אוקי, סיימתי לעיין ברשימת המרכיבים, ועכשיו נעבור לקנקן עצמו: בקבוק קטן ונחמד בצבע לבן. יש לו פיה נוחה לשימוש. לוחצים והחומר יוצא בקלות, ויש לו ריח נחמד. לא צריך הרבה, ממליץ הבקבוק. שמים קצת על כפות הידיים ומעבירים על שיער יבש ומעצבים בעזרתו את השיער. החומר נמרח בקלות על השיער, אבל השיער נראה יותר משומן מאשר רטוב, לא מעוצב וללא ברק. לא כמו שיער מבריק ובריא, אלא כמו שיער שזקוק לחפיפה דחופה. קצת מאכזב, ביחוד אחרי כל המתח שנבנה מקריאת רשימת המרכיבים המרשימה.
מצד שני, אני לא קהל היעד. השיער שלי די בריא, רגיל עד שמן ולא סובל מקצוות מפוצלים. אז העברתי אותו גם לחיילת. השיער שלה קצת יותר יבש וטיפה מתולתל. היא טוענת שזה דווקא נחמד. השיער שלה נראה מבריק ורך אחרי השימוש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *