מי אני

מיכל לב, מפתחת ווב, בונה אתרי אינטרנט, מנהלת יחד עם הבנזוג את ZOOG אינטראקטיב בניית אתרים וניהול נוכחות דיגיטלית, מאמנת כושר, טבעונית, חובבת כלבים, סושי, שוקולד, בגדים וצבעים (בעיקר ירוק). מתגוררת בעיר קטנה במרכז, עם בנזוגי (להלן "המפקד" – מתוקף […]

מיכל לב, מפתחת ווב, בונה אתרי אינטרנט, מנהלת יחד עם הבנזוג את ZOOG אינטראקטיב בניית אתרים וניהול נוכחות דיגיטלית, מאמנת כושר, טבעונית, חובבת כלבים, סושי, שוקולד, בגדים וצבעים (בעיקר ירוק).
מתגוררת בעיר קטנה במרכז, עם בנזוגי (להלן "המפקד" – מתוקף היותו המנהיג הנערץ של הכלבה) ושאר בני משפחתי וחיות אחרות, שיהיו בריאים.
המון שנים שאני מתחזקת את הבלוג הזה. מדי פעם הוא משנה ייעוד. בזמן האחרון למשל, מתוקף הנסיבות, נעשיתי מאד מאד מודעת לתנועה של הזמן וזה קצת שינה את זווית הראיה שלי על העניינים.
השם המקורי של הבלוג היה "זקנה עצבנית על לינוקס". זה כי אני זקנה עצבנית, שרוכבת על לינוקס, אבל זה יצא כאילו אני זקנה בעצבים על לינוקס, שזה מצחיק, כי בלינוקס זה לעולם לא היה קורה.
אבל אז הפסקתי להיות זקנה והפסקתי להיות עצבנית. זה קרה בהדרגתיות, כנראה בגלל שנעשיתי סוג של טבעונית והתחלתי ללכת לחדר כושר. אז השם נעשה לא כל כך רלוונטי, למרות שאני עדיין על לינוקס.